Wigilia w Dziennym Domu Seniora w Teresinie [GALERIA ZDJĘĆ]
W Dziennym Domu Seniora w Teresinie odbyło się pełne ciepła i wzruszeń spotkanie wigilijne. W wydarzeniu uczestniczyli: wójt gminy Joanna Jabłońska, Daniel Popielnicki, przewodniczący Rady Gminy i oczywiście podopieczni i pracownicy Dziennego Domu Seniora.
foto: Gmina Leśniowice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze