12 grudnia w Szkole Podstawowej w Małochwieju Dużym odbyło się uroczyste podsumowanie projektu zrealizowanego przez Uczniowski Klub Sportowy „Victoria”.
Podczas spotkania zostały zaprezentowane rezultaty tego projektu. W programie znalazły się m.in.: wystawa uczniowskich prac plastycznych i rękodzielniczych, prezentacja polki lubelskiej, inscenizacja „Herodów”, wystawa prac mieszkańców, ekspozycja eksponatów z izby regionalnej WDK w Małochwieju Małym i występ Kapeli Ludowej z Małochwieja pod kierunkiem pana Edwarda Kyca.
Fot: Gmina Krasnystaw, SP w Małochwieju Dużym
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze