Wybory Mistera AWF Biała Podlaska 2025, cz. II [GALERIA ZDJĘĆ]
Bialska aula Regionalnego Ośrodka Badań i Rozwoju znów pękała w szwach. 10 grudnia odbyły się wybory Mistera Akademii Wychowania Fizycznego – wydarzenie, które po niemal sześciu latach przerwy wróciło na uczelnię i od tygodni budziło ogromne zainteresowanie społeczności akademickiej. Elegancja, sportowy duch, dobra zabawa i wyjątkowa oprawa sprawiły, że tegoroczna gala zapisała się jako jedno z najgorętszych wydarzeń semestru.
Fot: Dorota Hojda
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze