Dziś, już po raz 12., kilkudziesięciu motocyklistów spotkało się na parkingu przy restauracji McDonald's, aby wspólnie przejechać ulicami Chełma i dotrzeć z prezentami do podopiecznych Domu Małego Dziecka, Chełmskiego Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie oraz dzieci z oddziału dziecięcego chełmskiego szpitala. Wydarzenie było organizowane przez Stowarzyszenie Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze