W Krasnostawskim Domu Kultury odbyło się II Krasnostawskie Forum Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie, współorganizowane przez miasto Krasnystaw oraz LGD „Krasnystaw PLUS”, zgromadziło przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządowców, ekspertów i partnerów społecznych.
fot. UM Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze