KGW party w stylu PRL w gminie Dubienka [GALERIA ZDJĘĆ]
To było spotkanie integracyjne kół gospodyń wiejskich z gminy Dubienka. W tym roku postanowiono się pobawić w stylu PRL. Gośćmi spotkania byli m.in: wójt Michał Koziński, starosta Piotr Deniszczuk z małżonką Bożeną i radny powiatu Andrzej Zając. Zarówno stroje, dekoracja, jak i menu (flaki, mortadela a’la schabowe z ziemniakami i buraczkami, śledzie i kultowe paluszki) nawiązywały do czasów z przeszłości.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze