Awanse, medale i odznaki. Ślubowanie nowych funkcjonariuszy NOSG [ZDJĘCIA, FILM]
W komendzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z okazji Święta Niepodległości i Dnia Pracownika SG, odbyły się uroczystości, podczas których miało miejsce ślubowanie 16 nowo przyjętych funkcjonariuszy służby kontraktowej SG. Podczas uroczystego apelu wręczono również awanse i odznaczenia.
Więcej w artykule: Kilkaset awansów, medale i odznaki. Ślubowanie nowych funkcjonariuszy NOSG [ZDJĘCIA, FILM]
fot: NOSG w Chełmie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze