Mieszkańcy Gminy Fajsławice uczcili 107. rocznicę odzyskania niepodległości. Po Mszy św. w intencji Ojczyzny złożono kwiaty pod pomnikiem Powstańców Styczniowych, a w sali urzędu odbył się montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów z SP w Siedliskach Drugich.
fot. UG Fajsławice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze