Debata z Karolem Nawrockim [ZDJĘCIA]
Drugi dzień międzynarodowej konferencji Klubu Europy Karpat pod nazwą „Między informacją a dezinformacją” rozpoczął się debatą z udziałem Prezydenta RP Karola Nawrockiego. Przysłuchiwało się jej wielu mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego i powiatu tomaszowskiego, a także samorządowców z regionu, a młodzież zadawała prezydentowi pytania.
Więcej w artykule: Co Karol Nawrocki zrobiłby, gdyby wybuchła wojna? Młodzież pytała na konferencji w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA]
Więcej w artykule: Karol Nawrocki w Tomaszowie Lubelskim. Młodzież pytała o rolnictwo, wojnę i Leppera [ZDJĘCIA]
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze