Gm. Kraśniczyn. „Noc w remizie” – młodzi strażacy w akcji [GALERIA ZDJĘĆ]
W nocy z 17 na 18 października w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kraśniczynie odbyła się trzecia edycja integracyjnej imprezy dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych pod hasłem „Noc w Remizie”. W wydarzeniu wzięło udział aż 65 młodych adeptów pożarnictwa z jednostek OSP w Kraśniczynie, Surhowie, Izbicy, Siennicy Królewskiej Dużej i Siennicy Różanej wraz z opiekunami.
fot. OSP Kraśniczyn
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze