W Krasnymstawie trwa dwudniowy Integracyjny Piknik „Bądź FIT!”. Wydarzenie promuje ruch, zdrowy styl życia i integrację osób z niepełnosprawnościami. Uczestniczą w nim reprezentanci klubów Olimpiad Specjalnych z całej Polski, wolontariusze i mieszkańcy regionu.
W programie znalazły się zajęcia taneczne, gry sportowe, wycieczka do rezerwatu „Wodny Dół” oraz stoiska edukacyjne i degustacja zdrowej żywności.
fot. Miasto Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze