Burmistrz Krasnegostawu Daniel Miciuła złożył w piątek (29 sierpnia) podziękowania funkcjonariuszom i pracownikom Straży Miejskiej Krasnystaw za ich odpowiedzialną i wymagającą służbę na rzecz mieszkańców.
Straż Miejska w Krasnymstawie działa już 32 lata jako nowoczesna i profesjonalna formacja, która dba o porządek publiczny, wspiera mieszkańców i wzmacnia poczucie bezpieczeństwa w mieście.
fot. Miasto Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze