Co się dzieje w zbiorniku "Stańków" w gminie Chełm? Pół tony martwych ryb! Przyducha czy coś więcej? [ZDJĘCIA]
Ponad 3 tony wyłowionych martwych ryb. To efekt prac, jakie od 11 lipca tego roku prowadzą na zbiorniku w Stańkowie wędkarze zrzeszeni w chełmskim okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego. Na brzegach pojawiają się kolejne, czarne worki wypełnione okazami, powierzchnia mętnej, brunatnej wody „fermentuje”, a pracownicy delegatury Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Chełmie mówią o niedoborze tlenu.
Więcej w artykule: Gm. Chełm. Katastrofa ekologiczna czy przyducha? Tony martwych ryb i brudna woda w zbiorniku "Stańków"
źródło fot: nadesłane, M. Łopacki
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze