Okręgowe Obchody Święta Służby Więziennej w Chełmie cz. II [GALERIA ZDJĘĆ]
W piątek (4 lipca) Chełm stał się gospodarzem uroczystych obchodów Okręgowego Święta Służby Więziennej okręgu lubelskiego. Wydarzenie odbyło się na Placu dr. Edwarda Łuczkowskiego i było połączone z wręczeniem odznaczeń resortowych oraz awansów na wyższe stopnie służbowe funkcjonariuszom Służby Więziennej.
Kolejna galeria zdjęć z uroczystości: Okręgowe Obchody Święta Służby Więziennej w Chełmie cz. I [GALERIA ZDJĘĆ]
Fot. AW
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze