Okręgowe Obchody Święta Służby Więziennej w Chełmie cz. I [GALERIA ZDJĘĆ]
W piątek (4 lipca) Chełm stał się gospodarzem uroczystych obchodów Okręgowego Święta Służby Więziennej okręgu lubelskiego. Wydarzenie odbyło się na Placu dr. Edwarda Łuczkowskiego i było połączone z wręczeniem odznaczeń resortowych oraz awansów na wyższe stopnie służbowe funkcjonariuszom Służby Więziennej. Uroczystości rozpoczęły się się o godzinie 10:00 mszą świętą w Bazylice Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Chełmie przy ul. Lubelskiej 2. Następnie, o godz. 11:30, uczestnicy przemaszerowali na Plac dr Edwarda Łuczkowskiego, gdzie odbyła się ceremonia wręczenia odznaczeń i awansów. Ostatnim punktem programu była widowiskowa defilada.
Kolejna galeria zdjęć z uroczystości: Okręgowe Obchody Święta Służby Więziennej w Chełmie cz. II [GALERIA ZDJĘĆ]
fot: APM
Napisz komentarz
Komentarze