Zawody sportowo-pożarnicze gmin Sawin i Wierzbica [GALERIA ZDJĘĆ]
W sobotę, 31 maja, odbyła się kolejna, już ostatnia, tura zawodów sportowo-pożarniczych, w których wzięły udział reprezentacje jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z siedmiu gmin.
Więcej o zawodach w artykule: Powiat chełmski. W gminach druhowie starli się po raz ostatni. Kolejne emocje za rok [ZDJĘCIA + WYNKI]
źródło: Gmina Sawin i Gmina Wierzbica
Reklama

![Weekend Cudów Szlachetnej Paczki w Krasnymstawie [GALERIA ZDJĘĆ] Weekend Cudów Szlachetnej Paczki w Krasnymstawie [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2025/12/14/sm-4x3-weekend-cudow-szlachetnej-paczki-w-krasnymstawie-galeria-zdjec-1765739049-12.jpg)
![Obchody Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii w chełmskiej jednostce [GALERIA ZDJĘĆ] Obchody Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii w chełmskiej jednostce [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2025/12/14/sm-4x3-obchody-swieta-wojsk-rakietowych-i-artylerii-w-chelmskiej-jednostce-galeria-zdjec-1765738020-0.jpg)
![Ślepsk Suwałki 0:3 InPost ChKS Chełm [GALERIA ZDJĘĆ] Ślepsk Suwałki 0:3 InPost ChKS Chełm [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2025/12/14/sm-4x3-slepsk-suwalki-0-3-inpost-chks-chelm-galeria-zdjec-1765729962-0.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze