Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Leśniowicach [GALERIA ZDJĘĆ]
- Dziś nie liczy się tylko wynik, ale duch współpracy, zaangażowanie i pasja, które łączą nas wszystkich w służbie drugiemu człowiekowi – mówiła podczas otwarcia zawodów wójt gminy Leśniowice Joanna Jabłońska.
W rywalizacji wzięły udział jednostki OSP z gminy Leśniowice. Pierwsze cztery miejsca zajęły: OSP Alojzów – 1. miejsce, OSP Sarniak – 2. miejsce, OSP Sielec – 3. miejsce, OSP Wygnance – 4. miejsce.
Fot: gmina Leśniowice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze