Chełm wkracza w erę wodoru - mamy pierwsze autobusy wodorowe [ZDJĘCIA]
Chełm stawia na nowoczesność i ekologię. Na ulicach miasta pojawiło się pięć pierwszych wodorowych autobusów Nesobus, które zapoczątkują całkowitą transformację miejskiej komunikacji. Nowe pojazdy nie tylko są zeroemisyjne i bezpieczne, ale też wpisują się w ideę bezpłatnego transportu dla mieszkańców. Prezydent Jakub Banaszek podkreśla, że to nie tylko technologiczny przełom, ale także symboliczne odświeżenie wizerunku komunikacji miejskiej.
Więcej o wodorowej inwestycji TUTAJ
Fot. AW, Miasto Chełm
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze