43 nowych policjantów zasiliło lubelski garnizon policji [GALERIA ZDJĘĆ]
Nowi funkcjonariusze z rąk komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie - młodszego inspektora Tomasza Gila otrzymali legitymacje służbowe. W poniedziałek (5 maja) w Sali Konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie odbyło się ślubowanie nowych funkcjonariuszy.
Nowi stróże prawa zasilą szeregi komend w: Chełmie, Włodawie, Zamościu, Lublinie, Tomaszowie Lubelskim, Lubartowie, Łęcznej, Puławach, Opolu Lubelskim, Świdniku i Oddziale Prewencji Policji w Lublinie.
Więcej o ślubowaniu nowych funkcjonariuszy TUTAJ
Fot: KWP Lublin
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze