Gm. Ruda-Huta. Narodowe święto Trzeciego Maja [GALERIA ZDJĘĆ]
30 kwietnia w Hucie Kultury odbyły się uroczyste obchody Święta Trzeciego Maja, które zgromadziły liczne grono mieszkańców. W atmosferze radości i wspólnoty uczestnicy wydarzenia uczcili jedno z najważniejszych świąt narodowych – rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Mieszkańcy, niezależnie od wieku, z radością wzięli udział w wydarzeniu, tworząc ciepłą, rodzinną atmosferę. Był to czas refleksji, ale i radosnego świętowania – dowód na to, że pamięć o przeszłości wciąż jest żywa i łączy lokalną społeczność.
fot. Joanna Klimek
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze