Turnieje Szachowej Ligi Szkolnej
Uczniowie chełmskich szkół mają za sobą kolejne dwa turnieje organizowane przez Szachową Ligę Szkolną. Zmagania rozegrane w Zespole Szkół Budowlanych i Geodezyjnych oraz w IV LO miały na celu wyłonić najlepszych zawodników, którzy zmierzą się ze sobą w finale 6 czerwca.
Pełna relacja ze zmagań:
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze