Aikido
Świętowali piękny jubileusz [GALERIA]
15 marca chełmska sekcja Lubelskiej Akademii Aikido aktywnie świętowała jubileusz 30-lecia istnienia. Z tej okazji kilkadziesiąt osób reprezentujących tę dyscyplinę wzięło udział w treningu, który był zarazem upamiętnieniem Artura "Johnego" Wasilewskiego, jednego z sensei, który szkolił wielu wychowanków akademii.
Relację z jubileuszu przeczytacie tutaj:
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze