Gm. Rudnik. Tak świętowali "Złote gody" [GALERIA ZDJĘĆ]
Pięćdziesiąt lat temu powiedzieli sobie „tak” i przez pół wieku kroczyli razem, dzieląc radości i smutki, budując wspólne życie na fundamencie miłości i wzajemnego szacunku. 3 marca był wyjątkowym świętem dla dziewięciu par małżeńskich z gminy Rudnik, które obchodziły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Więcej o tym wydarzeniu TUTAJ
fot. gmina Rudnik
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze