Gm. Izbica. Jubileusz 50-lecia wspaniałych małżeństw [GALERIA ZDJĘĆ]
W Centrum Turystyczno-Edukacyjno-Kulturalnym w Izbicy 16 par świętowało jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Zostali odznaczeni za wieloletnie oddanie, wierność i troskę o siebie przez pół wieku. Podczas uroczystości, wręczone zostały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństw z terenu miasta i gminy Izbica. Starosta krasnostawski Janusz Szpak wręczył natomiast pamiątkowe listy gratulacyjne od władz samorządowych.
Więcej o uroczystości i lista odznaczonych małżeństw TUTAJ
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze