Gm. Krasnystaw. "Trójka" na podium Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego [GALERIA ZDJĘĆ]
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Konarskiego w Krasnymstawie, prowadzona przez gminę Krasnystaw, świetnie rozpoczęła nową edycję Ligi Mistrzów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczniowie "Trójki" zdobyli wysokie lokaty w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle, zajmując miejsca na podium zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i drużynowej.
fot. Zespół Nr 3 w Krasnymstawie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze