Gm. Rejowiec Fabryczny. IV Noworoczny Wieczór Kolęd i Pastorałek "Bo się narodził Zbawiciel..." [GALERIA ZDJĘĆ]
W niedzielny wieczór (26 stycznia) sala widowiskowa GOK wypełniła się dźwiękami radosnych kolęd i pastorałek podczas IV Noworocznego Wieczoru Kolęd i Pastorałek "Bo się narodził Zbawiciel...". Na scenie zaprezentowali się artyści: Patrycja Łopacińska, Zespół Łyszcz, uczniowie Szkoły Podstawowej w Lisznie, dzieci z oddziału przedszkolnego Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Wólce Kańskiej, Zespół Pawłowianki, Seniorki, Radość i Echo. Gościnnie wystąpił Zespół Z Woli Babki z Woli Żulińskiej działający przy GOK w Łopienniku Górnym.
Podziękowania za udział w wydarzeniu wręczyli: Zdzisław Krupa, wójt gminy Rejowiec Fabryczny i Agnieszka Herda, dyrektor GOK w Pawłowie. Na zakończenie koncertu wszyscy uczestnicy mieli okazję skosztować pysznych potraw przygotowanych przez m.in. Koło Gospodyń Wiejskich Bzdunki w Pawłowie.
Fot: Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowie
Napisz komentarz
Komentarze