Noworoczny Turniej o Puchar Prezesa UKS Niedźwiadek Chełm
Świetna zabawa, zdrowa rywalizacja i gra fair play - tego wszystkiego nie zabrakło podczas Noworocznego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Prezesa UKS Niedźwiadek Chełm. Dwanaście zespołów złożonych z młodych adeptów futbolu rywalizowało ze sobą w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Granicznej.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze