Sensei trenowali w dojo Satori [GALERIA ZDJĘĆ]
5 stycznia w siedzibie Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori odbyło się pierwsze tegoroczne szkolenie. Wzięli w nim udział instruktorzy z klubów należących do Lubelskiego Okręgowego Związku Karate, a poprowadził je shihan Jacek Czerniec (6 dan).
Więcej przeczytasz TUTAJ.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze