Chełm. Zderzenie aut na skrzyżowaniu ul. 11 Listopada z ul. ks. Brzóski [GALERIA ZDJĘĆ]
Sytuacja wyglądała groźnie. Jedna z osobówek po zderzeniu przewróciła się na bok. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
Do poważnie wyglądającej kolizji drogowej doszło w poniedziałek (23 grudnia) przed godziną 15.00 na skrzyżowaniu ul. 11 Listopada z ul. ks. Brzóski w Chełmie. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, straż pożarną i policję. Strażacy zabezpieczyli teren i samochody.
Jak informuje Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie, na szczęście kierowcy opuścili pojazdy o własnych siłach, a żadna z osób biorących udział w zdarzeniu, nie wymagała pomocy medycznej.
Mundurowi ustalają teraz, jak doszło do zderzenia i kto zawinił.
Fot: Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze