Mechanicy z Żółkiewki w Czechach [Galeria zdjęć]
Grupa szesnastu uczniów z Zespołu Szkół w Żółkiewce, kształcących się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, zakończyła dwutygodniowe staże w czeskich warsztatach samochodowych znajdujących się w Ostrawie. Młodzież wyjechała do Czech w ramach projektu „Mechanicy z Żółkiewki”, realizowanego w ramach programu Erasmus+, Akcja 1 – Mobilność edukacyjna, Typ Akcji: krótkoterminowe projekty mobilności osób uczących się i kadry w ramach kształcenia i szkolenia zawodowego. Otrzymane dofinansowanie wynosiło 41846,00 EUR.
Więcej o projekcie przeczytasz TUTAJ
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze