Auto koziołkowało! Kierująca z dzieckiem w szpitalu [ZDJĘCIA]
Do wypadku doszło w czwartek ( 28 marca) ok. godz. 13. Samochodem kierowała 33-latka z gm. Tyszowce. Jechała z nią 7-letnia dziewczynka. 33-latka na zakręcie w Poddąbrowie straciła panowanie nad samochodem i zjechała z drogi.
Auto kilkukrotnie koziołkowało, zatrzymało się na polu. Ranną kierującą do szpitala zabrał śmigłowiec, dziewczynkę przewieziono do szpitala karetką. 7-latka doznała obrażeń, które nie zagrażają jej życiu i zdrowiu, ale zarówno ona, jak i 33-latka na chwilę obecną przebywają w szpitalu.
Policja wyjaśnia dokładne szczegóły i okoliczności zdarzenia.
Fot. OSP KSRG Miączyn, KMP Zamość
Reklama

![„Cud grudniowej nocy” w Starych Depułtyczach. Młodzi artyści zachwycili! [GALERIA ZDJĘĆ] „Cud grudniowej nocy” w Starych Depułtyczach. Młodzi artyści zachwycili! [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2025/12/15/sm-4x3-cud-grudniowej-nocy-w-starych-depultyczach-mlodzi-artysci-zachwycili-galeria-zdjec-1765826731-9.jpg)
![Podpisanie porozumienia w sprawie międzynarodowej współpracy pomiędzy gminami Rejowiec i Bilki [GALERIA ZDJĘĆ] Podpisanie porozumienia w sprawie międzynarodowej współpracy pomiędzy gminami Rejowiec i Bilki [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2025/12/15/sm-4x3-podpisanie-porozumienia-w-sprawie-miedzynarodowej-wspolpracy-pomiedzy-gminami-rejowiec-i-bilki-gale-1765798736-0.jpg)
![Krasnystaw. Świąteczne spotkanie KGW 'Górzanie" [GALERIA ZDJĘĆ] Krasnystaw. Świąteczne spotkanie KGW 'Górzanie" [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2025/12/15/sm-4x3-krasnystaw-swiateczne-spotkanie-kgw-gorzanie-galeria-zdjec-1765787212-8.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze