Gospodynie i artyści z powiatu krasnostawskiego czarowali na jarmarku
W niedzielę, 20 sierpnia w Rybczewicach (pow. świdnicki) odbyła się piąta już edycja Jarmarku Królewskiego. W wydarzeniu, zarówno w formie wystawców, jak i w części artystycznej, wystąpili przedstawiciele trzech gmin z powiatu krasnostawskiego.
Foto: Ośrodek Kultury Samorządowej w Żółkiewce i Urząd Gminy Fajsławice
Reklama
![Sztuka ludowa w Krasnymstawie. „Kraski i pająki” w muzeum [GALERIA ZDJĘĆ] Sztuka ludowa w Krasnymstawie. „Kraski i pająki” w muzeum [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/03/27/sm-4x3-sztuka-ludowa-w-krasnymstawie-kraski-i-pajaki-w-muzeum-galeria-zdjec-1774603512-10.jpg)
![Nowoczesny SOR w Krasnymstawie oficjalnie zaprezentowany [GALERIA ZDJĘĆ] Nowoczesny SOR w Krasnymstawie oficjalnie zaprezentowany [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/03/27/sm-4x3-nowoczesny-sor-w-krasnymstawie-oficjalnie-zaprezentowany-galeria-zdjec-1774602193-0.jpg)
![Polska vs. Sycylia podczas Memoriału Henryka Lewczuka [GALERIA ZDJĘĆ] Polska vs. Sycylia podczas Memoriału Henryka Lewczuka [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/03/27/sm-4x3-polska-vs-sycylia-podczas-memorialu-henryka-lewczuka-galeria-zdjec-1774600685-0.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze