Powierzchnia: 68,80 mkw
Cena za m: 24 069,77 zł
Rynek wtórny
Przeznaczenie: handlowo - usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal): medyczne, biurowe
Liczba pokoi: 2
Stan budynku: dobry
OPIS
Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowo - handlowego przy Lubelskiej mieszczącego się na parterze i w piwnicy. Lokal usytuowany jest w centrum miasta, przy jednej z ruchliwych ulic, co sprawia, że jest to doskonała lokalizacja na prowadzenie niemal każdego rodzaju działalności. Co ważne, dostępne w nieruchomości media skutecznie to ułatwiają.
Dodatkowe informacje o lokalu:
* bezpieczeństwo - rolety i drzwi antywłamaniowe,
* dostępne media: woda, prąd, kanalizacja,
* ogrzewanie - miejskie,
* parter - 34,4 mkw,
* piwnica -34,4 mkw.
Stałe koszty utrzymania lokalu to czynsz oraz podatek
Serdecznie zachęcam do kontaktu oraz umówienia się na prezentację
Karina Szponar
885 -851 -179
Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl






![UMCS otworzył w Chełmie Centrum Kompetencji Europejskich [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-umcs-otworzyl-w-chelmie-centrum-kompetencji-europejskich-1765667532.jpg)
![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [14-12-2025]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765669947.jpg)





![Śmierć na drodze. Mieszkaniec powiatu krasnostawskiego wjechał w autobus. Zginął na miejscu [ZDJĘCIA] W sobotę (6 grudnia) nad ranem w miejscowości Kolonia Siedliszczki. Kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu drogowego i zderzył się z autobusem.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-na-drodze-mieszkaniec-powiatu-krasnostawskiego-wjechal-w-autobus-zginal-na-miejscu-1765114551.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze