Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama Stachniuk Optyk
Reklama

Mieszkańcy świętowali z wojskiem

Tłumy chełmian przybyły do garnizonu, aby wspólnie z wojskiem obchodzić święto batalionu. Były nagrody dla najlepszych żołnierzy, pokaz musztry i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.

Święto I Kołobrzeskiego Batalionu Zmechanizowanego było okazją do przypomnienia historii batalionu, spotkania żołnierzy z dowódcą brygady i zaprezentowania swoich umiejętności oraz sprzętu.

W przemówieniu dowódca batalionu ppłk Sławomir Kułaga stwierdził, że dla niego święto ma charakter szczególny, bo to także trzeci rok jego pracy jako dowódcy chełmskiego garnizonu. Przypomniał także słowa nieoficjalnego hymnu najlepszego w WP w 2017 plutonu zmechanizowanego. Autorem tekstu jest st. kpr. Kamil Maksymiuk. Utwór powstał w warunkach niecodziennych, podczas ćwiczeń bojowych.

 

Więcej informacji znajdziecie w najnowszym numerze Super Tygodnia Chełmskiego.

GORĄCY TEMAT: Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu rozdane!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamatelefon
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama