Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 października 2022 11:35
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Ukraiński zboczeniec grasuje przy Carrefourze

Blady strach padł na chełmianki. Na Facebooku jedna z mieszkanek miasta ostrzega przed niebezpiecznym zboczeńcem, który zaatakował ją przy supermarkecie.
Ukraiński zboczeniec grasuje przy Carrefourze

"Dziewczyny, zachowajcie czujność na ulicy Lwowskiej! W okolicach Carrefoura grasuje koleś, który maca kobiety po tyłku, po czym próbuje je zaciągnąć do swojego auta! Gdyby tego było mało, przy każdej próbie stawiania oporu zaczyna wyciągać pistolet i mówi po ukraińsku, że zacznie strzelać! Piszę ten post przez łzy, będąc na komendzie po złożeniu wyjaśnień. Koleś jest ewidentnie niebezpieczny i nie wiadomo, gdzie i kiedy znowu może uderzyć! Zdarzenie miało miejsce dosłownie 10 minut przed zamknięciem sklepu. Uważajcie na siebie" – wpis o takiej treści pojawił się w ubiegłym tygodniu na stronie Hasztag Chełm.

 

To nie jedyny wpis ostrzegający przed mężczyzną o lepkich rączkach. Więcej przeczytacie w najnowszym numerze Super Tygodnia Chełmskiego

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Marta 26.02.2018 08:45
Dlaczego my mamy zachować czujność? Zamiast zrobić akcje prowokacje i złapać gnoja na gorącym uczynku i zamknąć to może mamy się taksówkami wozić , bo jakiś zbok gania po mieście? Tyle patroli i chyba tylko pilnują ciepłych foteli w kabarynach.

Błażej K. 13.01.2018 02:14
To nie jedyny taki przypadek, takich sytuacji w Polsce jest wiele. ukraińcy czują się bezkarni. Przestępstwa na tle seksualnym w tym gwałty, napaści, pobicia, rabunki, zastraszenia czy znieważanie Polaków przez ukraińców to już codzienność. Trzeba coś z tym zrobić puki nie jest za późno.

Reklama
Reklama