Ciało kobiety w stanie rozkładu znaleziono w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Kolejowej. W jaki sposób zmarła – ustalają śledczy.
W piątek (3 marca) po godzinie 20, 62-letnia kobieta zawiadomiła policję, że dokonała makabrycznego odkrycia - jej 46-letnia córka leży martwa w mieszkaniu.
Zeznała, że nie widziała jej już od dwóch tygodni. Zaniepokojona rodzina postanowiła więc sprawdzić, czy kobiecie nie stało się coś złego. Tym bardziej, że miewała ona problemy z alkoholem. Po wyważeniu drzwi okazało się, że 46-latka nie żyje i to najprawdopodobniej już od kilku dni.
Wstępnie śledczy wykluczyli udział innych osób w zdarzeniu. Przyczynę zgonu być może ustali sekcja zwłok.
Zobacz też: Samobójstwo w szpitalnej łazience...








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [14-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765669947.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze