Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Emka
Reklama baner reklamowy

Edusports

Firma powstała na początku 2018 roku i zajmuje się organizacją zajęć sportowo-edukacyjnych dla dzieci. Jej pomysłodawczynią i założycielką jest Katarzyna Stolarczuk. Ukończyła ona pedagogikę w Krakowie i AWF we Wrocławiu. Swoje zajęcia prowadzi w sposób innowacyjny, wykorzystując w nich, np. metodę "eduball" - piłek edukacyjnych.

- Filozofia firmy i użycie metody eduball są ze sobą powiązane. W czasie ruchu dziecko pobudza także sferę intelektualną: poznaje i doskonali nabyte umiejętności, buduje relacje społeczne przez działanie w zespołach. Chciałabym, aby dzieciaki kojarzyły aktywność fizyczną z przyjemnością. Myślę, że to naprawdę ważne w czasach, kiedy dzieci coraz bardziej takiej aktywności unikają - mówi.

Na tę chwilę Edusports jest jednoosobową działalnością gospodarczą, ale w jej ramach Katarzyna zajmuje się wieloma rzeczami. Oprócz zajęć sportowych prowadzi też zajęcia z zakresu edukacji zdrowotnej, promocji zdrowia, zajęcia rekreacyjne, animacyjne oraz okolicznościowe, np. sportowe urodziny. Jako osoba świetnie obeznaną z mediami społecznościowymi zajmuje się więc także doradztwem marketingowym w ich zakresie. W ramach Edusports prowadzi program "Razem = Lepiej", który pomaga finansować zajęcia edukacyjno sportowe dla dzieci zagrożonych społecznym wykluczeniem. Katarzyna regularnie organizuje w Chełmie otwarte spotkania sportowe "Akcja: Rekreacja", brała też udział w akcji zbierania pieniędzy na pomoc dla Kuby Biernacika.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner Monter
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: informatykTreść komentarza: I co? Przedsiębiorcy walą oknami i drzwiami?Data dodania komentarza: 1.04.2026, 11:37Źródło komentarza: Nowy punkt na mapie przedsiębiorczości. Chełm uruchamia hub technologicznyAutor komentarza: KiziaTreść komentarza: Po co wam te psy w blokach?Data dodania komentarza: 1.04.2026, 07:07Źródło komentarza: Chełm. Jak sąsiedzi trują zwierzęta! Resztki do kosza, a nie na trawnik!Autor komentarza: JanekTreść komentarza: Ciekawe ile ta droga wytrzyma skoro wzięte po kosztach za pół ceny pozdroData dodania komentarza: 31.03.2026, 21:11Źródło komentarza: Pow. krasnostawski. Nowa jakość na trasie Krasnystaw – NiemieniceAutor komentarza: JojoTreść komentarza: No ciekawe jest że są w stanie wykonać inwestycje praktycznie za pół ceny niżeli była wyceniona czyli około 36 mln przy wzroście paliwa o 40 procent i masy bitumicznej o ponad 10 procent powodzeniaData dodania komentarza: 31.03.2026, 21:09Źródło komentarza: Pow. krasnostawski. Nowa jakość na trasie Krasnystaw – NiemieniceAutor komentarza: Bob BudowniczyTreść komentarza: Pasuje tutaj fragment filmu Stanisława Barei pt. "Poszukiwany, poszukiwana": "(...) "Ależ, panie dyrektorze! Tu jest jezioro" - zwrócono mu uwagę. "A to nie, nie, to nie. A nie! Dobrze! To jezioro damy tutaj, a ten niech sobie stoi w zieleni" "Data dodania komentarza: 31.03.2026, 20:02Źródło komentarza: Hala sportowa w Chełmie na terenie dawnego wysypiska? Radni mają poważne wątpliwości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama