Impuls zajmuje się wykonywaniem zabezpieczeń technicznych, systemów monitoringu i przeciwpożarowych oraz instalacją alarmów.
- Praca, którą wykonuję, wiąże się nie tylko z doświadczeniem, ale również z zamiłowaniem - mówi Jerzy Panasiuk. - Kiedy zakładałem działalność, byłem pierwszy w tej branży w Chełmie i działam w niej do tej pory. Lubię swoją pracę i sprawia mi ona satysfakcję.
Firma Impuls ma na koncie montaż zabezpieczeń na terenie miasta, powiatu oraz województwa. Instalacje te funkcjonują m.in. w placówkach oświatowych, większości chełmskich banków, Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej, hipermarketach, sklepach Społem, urzędach Poczty Polskiej oraz kioskach Ruchu.
Poza działalnością biznesową firma Impuls wspiera finansowo osoby potrzebujące, a także współpracuje z Chełmskim Domem Kultury oraz urzędami gmin z powiatu chełmskiego m.in. podczas organizacji dożynek.









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [29-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-22-3-2026-1774768544.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze