Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Pływanie

Zuzanna Zdybel z medalem Mistrzostw Polski

Następny medal rangi mistrzowskiej zawiesiła u siebie kadrowiczka i zawodniczka UKS-u Wodnik Krasnystaw Zuzanna Zdybel. Cenne doświadczenie wśród najlepszych rodzimych pływaków zdobył natomiast jej klubowy kolega Igor Smorga.
UKS Wodnik Krasnystaw
Zuzanna Zdybel z brązowym medalem w polskim czempionacie

Autor: UKS Wodnik Krasnystaw

Oboje brali udział w Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, które rozegrały się w Akademickim Centrum Sportowo-Dydaktycznym Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej i zgromadziły blisko 530 zawodników ze 168 klubów. Zuzanna Zdybel zajęła trzecie miejsce na 200 m stylem grzbietowym, a ponadto była czwarta na 100 m stylem grzbietowym i dziewiąta na 50 m stylem grzbietowym. Z kolei Igor Smorga był 55. na 50 m stylem dowolnym, a także 40. na 50 m stylem grzbietowym.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Tomcio Treść komentarza: Powinno się pokazywac te zapijaczone gęby i podawać nazwiska do publicznej wiadomości Data dodania komentarza: 16.07.2026, 15:03 Źródło komentarza: Chełm. Kierowca busa miał 3 promile i dwa dożywotnie zakazy prowadzenia pojazdów! Autor komentarza: Zła123 Treść komentarza: Ciekawe ile w tym prawdy ? Może to tylko wymówka dla podwyżki jaką chciał i tak wójt - 25zl za osobę ? Obecnie płacimy 20zl. Podniosą wszystkim i będzie jak chciał. Skoro problem jest na Siennicy Nadolnej to niech tam podnoszą. Kiedyś tak był rozwiązany problem w Rejowcu osadzie Data dodania komentarza: 16.07.2026, 15:01 Źródło komentarza: Gm. Krasnystaw. Gmina apeluje o właściwą segregację odpadów Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Idz nabrać kultury osobistej trollu! Data dodania komentarza: 16.07.2026, 13:58 Źródło komentarza: Powiat włodawski: Twierdzili, że protestują, tymczasem mieszkańcy stanęli w obronie Wipaszu Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: Gonić tych szkodników! niech sobie w Warszawach czy Poznaniach robią parki narodowe czy rezerwaty dla robaczków. Ta zaraza już chce do nas wpełznać i mówić nam co dla nas dobre a co dla nas jest złe! My tu zyjemy od pokoleń i wiemy co dla nas dobre, nie potrzebujemy takich doradców oplacanych przez niemieckich producentów robakó! Data dodania komentarza: 16.07.2026, 13:57 Źródło komentarza: Powiat włodawski: Twierdzili, że protestują, tymczasem mieszkańcy stanęli w obronie Wipaszu Autor komentarza: dziadek Treść komentarza: Co, już się kasa dla prezesików kończy?? Data dodania komentarza: 16.07.2026, 13:55 Źródło komentarza: Gm. Krasnystaw. Gmina apeluje o właściwą segregację odpadów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama