Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama
Piłka nożna

Kapitańskie zmiany w Chełmiance

Maksymilian Banaszewski został pierwszym kapitanem III-ligowej Chełmianki. Zawodnik grający na pozycji środkowego obrońcy jest związany z biało-zielonymi od września zeszłego roku.
Kapitańskie zmiany w Chełmiance
Od lewej: Paweł Tomczyk, Maksymilian Banaszewski i Maksymilian Cichocki

Autor: Chełmianka Chełm

- Jest to miłe wyróżnienie i w pewien sposób odpowiedzialność za ekipę, którą wspólnie tworzymy. Dotąd tylko sporadycznie pełniłem rolę kapitana, więc będzie to dla mnie kolejne cenne doświadczenie - mówi Maksymilian Banaszewski. - Chcielibyśmy utrzymać skład i nastawienie, które były w poprzednim sezonie, kiedy kapitanem był Michał Kobiałka. Większość ekipy pozostała, więc chciałbym żebyśmy się jeszcze bardziej "zazębili", tworząc zgrany team zarówno na boisku, jak i poza nim.

Funkcja drugiego kapitana Chełmianki w nowym sezonie została powierzona Pawłowi Tomczykowi, zaś trzeciego Maksymilianowi Cichockiemu.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama