Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:51
Reklama baner reklamowy
Reklama
Zderzenie na drodze wojewódzkiej

Kolizja na trasie w Małochwieju Dużym. Volkswagen uderzył w busa

W niedzielny poranek na drodze wojewódzkiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Prawdopodobnie główną przyczyną zdarzenia był brak zachowania bezpiecznej odległości.

Zgłoszenie o incydencie wpłynęło do służb ratunkowych w niedzielę, 21 czerwca, około godziny 8:30. Zdarzenie miało miejsce na odcinku drogi wojewódzkiej przebiegającym przez Małochwiej Duży. Jak wynika z relacji służb, kierowca osobowego Volkswagena nie zachował odpowiedniego dystansu od poprzedzającego go busa marki Renault i najechał na jego tył.

Samochodem osobowym podróżował wyłącznie kierowca, natomiast w busie znajdowały się dwie osoby. Zdarzenie zakończyło się na szczęście jedynie na uszkodzeniach pojazdów. Nic nikomu nic się nie stało.

Działania strażaków polegały w pierwszej kolejności na zabezpieczeniu terenu kolizji. Następnie odłączono źródła zasilania w uszkodzonych autach oraz dokładnie uprzątnięto jezdnię z elementów karoserii i płynów eksploatacyjnych, co pozwoliło na bezpieczne przywrócenie ruchu.

W akcji brali udział strażacy zawodowi z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krasnymstawie, których na miejscu wspierali druhowie z miejscowej jednostki OSP Małochwiej Duży. 

Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczali obszar i dokładnie ustalali okoliczności oraz przyczyny tego drogowego incydentu.

Czytaj też:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama