Oprócz gospodarzy, swoich reprezentantów do dwugodzinnego treningu kumite wystawili: Lubelski Klub Karate Kyokushin, SKS Bushido, Ikigai Klub Sztuk Walki Stanin, Bialski Klub Karate Kyokushin, a takżę Zamojski Klub Karate Kyokushin.
- Sparingi międzyklubowe są bardzo dobrym sprawdzianem poszczególnych zawodników startujących na turniejach, a w szczególności tych, którzy będą brać udział w Mistrzostwach Europy w bułgarskiej Warnie - mówi sensei Bartłomiej Zakrzewski, prezes chełmskiej Satori. - Podczas stoczonych pojedynków każdy mógł wykazać się wytrzymałością, duchem walki i swoim kunsztem, reprezentując cały wachlarz technik, jakie są dozwolone w kumite. Seminarium przebiegało w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, jaka zazwyczaj występuje u ćwiczących karate kyokushin. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie i znakomite walki, a opiekunom za pomoc w organizacji spotkania.


Napisz komentarz
Komentarze