Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Nowy program stand-upowy

Włodawa. Paweł Chałupka wystąpi z programem „Życie jest nobelon”

26 stycznia we Włodawskim Domu Kultury wystąpi Paweł Chałupka, który zaprezentuje swój najnowszy program zatytułowany „Życie jest nobelon”. Wydarzenie, zaplanowane na godzinę 19:00, skierowane jest do widzów dorosłych oraz młodzieży powyżej 16. roku życia, poszukujących rozrywki opartej na obserwacjach codzienności i humorze sytuacyjnym.
Paweł Chałupka wystąpi we Włodawskim Domu Kultury 26 stycznia o 19:00.
Paweł Chałupka wystąpi we Włodawskim Domu Kultury 26 stycznia o 19:00.

Źródło: Włodawski Dom Kultury (WDK)

Paweł Chałupka, znany szerokiej publiczności z opowieści bazujących na doświadczeniach z pracy w gastronomii, w nowym materiale odchodzi od dotychczasowych schematów. Program „Życie jest nobelon” zapowiadany jest jako nieszablonowe spojrzenie na polską rzeczywistość, łączące klasyczną formę stand-upu z elementami wykraczającymi poza ten gatunek.

Wieczór zostanie wzbogacony o support, który poprzedzi główne wydarzenie. Występ potrwa około 90 minut i odbędzie się bez przerwy.

Bilety na wydarzenie w cenie 70 złotych są dostępne w sprzedaży elektronicznej. Organizatorzy podkreślają, że nie ma konieczności drukowania wejściówek, mogą one zostać okazane do kontroli na urządzeniach mobilnych. 

Wydarzenie odbędzie się w sali Włodawskiego Domu Kultury przy Al. Piłsudskiego 10.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama