Mali goście - Czaruś, Marcelinka, Gabryś, Antosia oraz Mikołaj - wnieśli na spotkanie mnóstwo radości, uśmiechu i pozytywnej energii. Włodarz gminy złożyła rodzicom serdeczne gratulacje oraz najlepsze życzenia z okazji narodzin ich pociech. Była to również okazja do złożenia życzeń z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dzieci otrzymały drobne upominki.
Poniżej galeria zdjęć ze spotkania:
- Było to niezwykle miłe i wzruszające spotkanie. Na długo pozostanie w naszej pamięci. Takie chwile przypominają, jak ważni są najmłodsi mieszkańcy i jak wiele radości potrafią wnieść do wspólnego życia gminy – oceniła po spotkaniu wójt.
Czytaj także:
- Gm. Leśniowice. W sprawie biogazowni wciąż wiadomo niewiele. Tymczasem urząd opublikował kolejne obwieszczenie
- Gm. Leśniowice. Wysyp budynków inwentarskich. Hodowcy proszą urząd o stosowne pozwolenia
- Gm. Żmudź. Wodociąg gotowy. Mieszkańcy Syczowa mogą odetchnąć z ulgą.
- Gm. Żmudź. Nowy rok, nowe stawki podatku od nieruchomości. O ile więcej zapłacą ich właściciele?
- Gm. Żmudź. Stawki opłat za wywóz śmieci w górę. Gmina reaguje na warunki, jakie podyktowali wykonawcy


Napisz komentarz
Komentarze