Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Stachniuk Optyk
Reklama
STAND UP

Chełm. Piotr Szumowski i jego „Wagabunda”

Znany stand-uper, podróżnik i twórca popularnych internetowych monologów, Piotr Szumowski, już 10 grudnia o godz. 19:00 wystąpi w Chełmskim Domu Kultury. Jego najnowszy program „Wagabunda” to swobodne, pełne humoru podsumowanie podróży dookoła świata, którą odbył wraz z żoną.
Znany stand-uper, podróżnik i twórca popularnych internetowych monologów, Piotr Szumowski, już 10 grudnia o godz. 19:00 wystąpi w Chełmskim Domu Kultury.
Znany stand-uper, podróżnik i twórca popularnych internetowych monologów, Piotr Szumowski, już 10 grudnia o godz. 19:00 wystąpi w Chełmskim Domu Kultury.

Źródło: Chełmski Dom Kultury

Jak podkreśla artysta, wyprawa obfitowała w niezapomniane przygody, ale też w nieoczekiwane wyzwania. – 470 dni spędzonych na zwiedzaniu świata to sporo czasu, nawet dla doświadczonego podróżnika. A w towarzystwie żony… cóż, powiedzmy, że tempo nam nieco spadło – żartuje Szumowski.

Komik słynie z charakterystycznego stylu łączącego osobiste historie z celnie uchwyconymi obserwacjami rzeczywistości. W nowym programie nie zabraknie anegdot, szczerych refleksji i inteligentnego humoru, które zapewniły mu miliony wyświetleń na YouTube. Choć – jak podkreśla artysta – „może być mało o podróży”, nie będzie to żadną stratą. – O tym napisałem dwie książki. Tutaj będzie 70 minut monologu + supporty zapowiada.

Podczas występu obowiązuje całkowity zakaz korzystania z telefonów komórkowych. Wydarzenie przeznaczone jest dla widzów powyżej 18. roku życia. Osoby młodsze mogą uczestniczyć w stand-upie jedynie pod opieką dorosłych i za okazaniem pisemnej zgody rodziców.

Organizatorzy podkreślają, że „Wagabunda” to świetna okazja na wieczór pełen śmiechu i doskonałej rozrywki.

Bilety w cenie 100 zł (plus opłata serwisowa) dostępne są wyłącznie na kupbilecik.pl.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FanpslTreść komentarza: Cóż za inwestycje oby tylko spacerowicz nie połamali nóg na dziurawych drogach naszej gminyData dodania komentarza: 30.01.2026, 07:18Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wykorzystują mrozy, by przygotować się na lato. Chcą stworzyć przestrzeń do rekreacjiAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Na balety to ta władza ma pieniądzeData dodania komentarza: 30.01.2026, 07:15Źródło komentarza: Gm. Białopole. Relacja z wydarzenia „Święte wieczory” połączonego z obchodami Dnia Babci i Dziadka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: LESNICZANKATreść komentarza: Kogo to spotkało? Bo nikt nic nie pisze to anonimowi to się spaliło?Data dodania komentarza: 29.01.2026, 20:01Źródło komentarza: Gm. Leśniowice. Stracili budynek, a wraz z nim bezcenny sprzęt. Społeczność gminy chce pomóc pogorzelcom z PoniatówkiAutor komentarza: dziadekTreść komentarza: Zrobią huczne otwarcie, będzie szpak i proboszcz!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 19:48Źródło komentarza: Krasnystaw. Mieszkania małe, duże i gotowe "pod klucz". Jest koncepcja spółki SIMAutor komentarza: KosmitaTreść komentarza: Jak zwykle będę odosobniony w swym spojrzeniu na świat a także na powyższą sprawę. Co tam, to se będę. Uważam, że każdy ma prawo do dysponowania własną OSOBĄ, jeśli nie czyni szkody fizycznej drugiemu, w taki sposób jak Mu się podoba. Jeśli OSOBA uzna, że nie pasuje do otaczającego świata czy też społeczeństwa, to Państwo powinno Mu zapewnić możliwość zejścia z tego łez padołu w sposób możliwie bezproblemowy. Może to się odbyć np. poprzez samoobsługową gilotynę, przez uruchomienie KLIKACZA włączanego przez Usługobiorcę. Usługa oczywiście płatna. Opłata w odpowiedniej wysokości by posłużyła do odpowiedniego serwisowania urządzenia oraz opłacenia zagospodarowania doczesnych szczątków OSOBY. Zebranie opłaty mogło by też na OSOBIE wymusić, konieczność zastanowienie się nad celowością swojej decyzji. Państwo z ostatecznej decyzji OSOBY miało by stały dopływ gotówki a społeczeństwo zaś by uzyskało jednorodność genetyczną pod względem sposobu patrzenia na świat, bo przecież Szanownemu Państwu oto chodzi, prawda? To pytanie jest oczywiście skierowane do tych NAJPRAWDZIWSZYCH POLAKÓW. Z takiej ostatecznej decyzji danej Osoby, były by też oczywiście części zamienne. Same plusy. Żart? Wcale nie, dogłębnie przemyślana sprawa.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 19:08Źródło komentarza: Wciąż dramatycznie dużo prób samobójczych wśród dzieci i młodzieży
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama