Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Jechało ich 5, jeden pijany prowadził

W mikołajki stracili prawko. Jeden wiózł toyotą 4 trzeźwych znajomych, tylko on był na rauszu...

W sobotę, 6 grudnia, policjanci z hrubieszowskiej drogówki odebrali prawo jazdy dwóm kierowcom. Nietrzeźwy 31-latek z Hrubieszowa kierował toyotą, jadąc w towarzystwie czwórki trzeźwych znajomych. Natomiast w Horodle Ukrainiec prowadził przez teren zabudowany z prędkością 109 km/h. Zamiast mikołajkowego prezentu otrzymał mandat w wysokości 1,5 tys. zł.
W mikołajki stracili prawko. Jeden wiózł toyotą 4 trzeźwych znajomych, tylko on był na rauszu...
Mężczyzna wiózł toyotą 4 trzeźwych znajomych, tylko on był na rauszu.

W sobotni poranek w Hrubieszowie, na ul. Kolejowej, policjanci z tamtejszej drogówki zatrzymali toyotę. Autem kierował 31-letni mieszkaniec miasta.

– Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierowcy okazało się, że miał 0,56 promila alkoholu w organizmie. Ciekawostką był fakt, że mężczyzna przewoził w samochodzie jeszcze czterech trzeźwych pasażerów, a tylko on – będąc w stanie nietrzeźwości – usiadł za kierownicę – relacjonuje asp. szt. Edyta Krystkowiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

31-letni hrubieszowianin stracił prawo jazdy, a za kierowanie samochodem po spożyciu alkoholu wkrótce odpowie przed sądem.

Tego samego dnia policjanci zatrzymali uprawnienia 44-letniemu obywatelowi Ukrainy. Obcokrajowiec został zatrzymany w Horodle po tym, jak jadąc mercedesem przez teren zabudowany przekroczył dozwoloną prędkość o prawie 60 km/h. Ukrainiec został ukarany mandatem w wysokości 1,5 tys. zł oraz 13 punktami karnymi.

PRZECZYTAJ TEŻ: Śmierć na drodze. Mieszkaniec powiatu krasnostawskiego wjechał w autobus. Zginął na miejscu [ZDJĘCIA]

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ewa Treść komentarza: Czy gmina Żmudź przystąpi tak jak gmina Leśniowice do SIM (Spłeczna Inicjatywa Miezzkaniowa)? Przecież w Żmudzi są bloki. Wszyscy wiedzą ze w Żmudzi brakuje mieszkań dlatego młodzi ludzie wyjeżdają a na 100 % byli by chetni na mieszkania. Warto pomyśleć o tym. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:33 Źródło komentarza: Inwestycyjny rekord i demograficzne wyzwania. Tak radni w Żmudzi podsumowali miniony rok Autor komentarza: igrzyska Treść komentarza: Na koniec 2026 r. prognozowany dług Miasta Chełm wyniesie 300 000 000 złotych!!!!!!!!!! Bawcie się, bawcie się i bijcie brawo JAKUBOWI BANASZKOWI!!!! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:39 Źródło komentarza: Zmiany w organizacji ruchu na Dni Chełma. Sprawdź zamknięte ulice Autor komentarza: jmz Treść komentarza: Afera jakby bombę atomową znaleźli... Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:41 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch [ZDJĘCIA] Autor komentarza: m Treść komentarza: Proponuję upomnieć się o reparacje od Szwedów. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 09:24 Źródło komentarza: Zełenski bez Orderu Orła Białego. Ostra reakcja Kijowa. Sieć tętni od emocji Autor komentarza: Waleria Treść komentarza: Nie ma skutecznego leku. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 09:12 Źródło komentarza: Region. Czas jest ich największym przeciwnikiem. Szymon walczy o terapię genową
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama