Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Trzy osoby w szpitalu

Rowerzysta zderzył się z motocyklistą. Drugi motocykl zjechał do rowu. Lądował śmigłowiec LPR [FILM]

Na drodze wojewódzkiej DW815 doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem dwóch motocyklistów i rowerzysty. Interweniował śmigłowiec LPR. Trzy osoby trafiły do szpitala.
Na drodze wojewódzkiej DW815 doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem dwóch motocyklistów i rowerzysty.
Na drodze wojewódzkiej DW815 doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem dwóch motocyklistów i rowerzysty

Źródło: KPP Parczew

Dyżurny parczewskiej jednostki 23 października kilka minut po godzinie 15.00 otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w miejscowości Siemień na drodze wojewódzkiej DW815 na trasie Lubartów - Parczew, w której są osoby poszkodowane. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 66-letni mieszkaniec gminy Siemień zjechał ze ścieżki rowerowej w miejscu niedozwolonym, chcąc przeciąć drogę wojewódzką w kierunku drogi wewnętrznej i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym w kierunku Parczewa motocyklem marki Honda kierowanym przez 33-letnią mieszkankę powiatu lubartowskiego - informuje młodszy aspirant Ewelina Semeniuk z Komendy Powiatowej Policji w Parczewie.

Z kolei jadący z tyłu 30-letni motocyklista chcąc uniknąć zderzenia z wymienionymi uczestnikami, gwałtownie zahamował, tracąc panowanie nad motocyklem marki Suzuki, zjechał z drogi i wjechał do przydrożnego rowu.

Rowerzysta i kierująca hondą 33-latka z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitali w Parczewie i Radzyniu Podlaskim. Najbardziej poszkodowany 30-letni mieszkaniec Lubartowa śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Lubinie.

- Kierująca 33-latka została poddana badaniu na zawartość alkoholu w organizmie – była trzeźwa, z kolei od 30 i 66 – latka pobrano krew do badań - mówi młodszy aspirant Ewelina Semeniuk.

Na miejscu do późnych godzin wieczornych ruch odbywał się wahadłowo, a policjanci wykonywali czynności procesowe. - Ustalamy i wyjaśniamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o przestrzeganie i niebagatelizowanie przepisów ruchu drogowego. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii - zaznacza rzeczniczka parczewskiej policji. 

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera kierującego motocyklem należącego do poruszającej się grupy motocyklowej ,który jechał z tyłu. Obejrzyj film:

CZYTAJ TEŻ:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kosmita Treść komentarza: Życie i zdrowie jest nie w naszych rękach, tylko w rękach Boga! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Gm. Ruda-Huta. Szymka Zelenta wspiera także Ania Dąbrowska. Niezwykła wizyta w Dzień Dziecka Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Pojazdami terenowymi to po lesie jadą głownie myśliwi, ale to już niszczą drogi zgodnie z prawem... Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:00 Źródło komentarza: Gorąca debata o lasach w gminie Kamień. Padły ostre zarzuty Autor komentarza: m Treść komentarza: Mądrych inaczej nie brakuje. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zostanie przyjacielem sakiewki. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 10:13 Źródło komentarza: Chełm. Przyjaciele Republiki z siedzibą w miejskiej jednostce? Miasto odpowiada: umowy nie było Autor komentarza: m Treść komentarza: No właśnie. Módl się abyś nie musiał osobiście ogłaszać zbiórki. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 09:58 Źródło komentarza: Gm. Ruda-Huta. Szymka Zelenta wspiera także Ania Dąbrowska. Niezwykła wizyta w Dzień Dziecka Autor komentarza: franek Treść komentarza: Nie jesteś odosobniony. Masz rację. Problem w tym, że wielu nie wie, lub nie chce wiedzieć o prawdzie z przeszłości. Od zarania dziejów ludzie wyżynali się na wzajem. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 09:55 Źródło komentarza: Oburzenie po decyzji Wołodymyra Zełenskiego. Czy Chełm zwróci tytuł Miasta Ratownika?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama