Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Stachniuk Optyk
Reklama
Na drodze było biało

Ciężarówka z mąką wywróciła się w Koziej Górze i zablokowała drogę [ZDJĘCIA]

W środowy (8 października) poranek w miejscowości Kozia Góra w gminie Wierzbica doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego. Przewrócił się samochód ciężarowy przewożący mąkę. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, ale droga powiatowa była przez kilka godzin całkowicie nieprzejezdna, a pobocze całe białe.
Ciężarówka z mąką wywróciła się w Koziej Górze i zablokowała drogę [ZDJĘCIA]

Źródło: OSP Wierzbica

Do zdarzenia doszło po godzinie 8.00. Kierujący ciężarowym MAN-em jechał poruszał się w kierunku Sawina. Z nieustalonych jeszcze przyczyn samochód ciężarowy przewożący mąkę na zakręcie przewrócił się na bok i uderzył w drzewo. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe – straż pożarna, pogotowie oraz policja.

Pojazdem podróżowały dwie osoby. Jedna z nich miała niegroźne obrażenia. Nie wymagała jednak hospitalizacji. 

- Działania strażaków polegały na udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym, odłączeniu zasilania akumulatora w pojeździe oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Zneutralizowano również wycieki płynów eksploatacyjnych przy użyciu sorbentu sypkiego - informują strażacy z OSP Wierzbica.

Ruch komunikacyjny na drodze powiatowej został całkowicie wstrzymany na czas prowadzonych działań. Akcję nadzorował mł. bryg. Maciej Piszczek, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Chełmie.

W działaniach uczestniczyły trzy zastępy z JRG 2 Chełm, zastęp z JRG 1 Chełm, zastępy OSP Wierzbica i OSP Busówno, a także Zespół Ratownictwa Medycznego z Chełma i policjanci z Komisariatu Policji w Sawinie.

Przyczyny zdarzenia ustalają funkcjonariusze policji. Droga została udrożniona po kilku godzinach intensywnej pracy służb.

Poniżej zdjęcia z akacji:

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: profesor mniodekTreść komentarza: więcej "kasi" w mętnej wodzie i zostanie tylko osoba grenlandzkaData dodania komentarza: 20.01.2026, 17:55Źródło komentarza: Czy słowo "stryj" to dziś relikt? Udowadniamy, że w Lubelskiem wciąż go używamyAutor komentarza: MLTreść komentarza: A w kontrolę obiektywną nie wierzę, papier wszystko przyjmie. Skoro tyle osób na własne oczy widziało nieciekawą sytuację, nawet zamarzniętą wodę w miskach czy psy luzem biegające w mrozie, to oznacza, że coś złego się dzieje. A tekst, że psy są do uśpienia przez Pana administratora tonjuż szczyt wszystkiego. Zero empatii... czy taka osoba powinna prowadzić schronisko? Pomijam już to, że prawie w całej Polsce jest problem.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 16:23Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]Autor komentarza: MLTreść komentarza: Może trzeba zaprosić Dodę, bo widzę tylko znane osoby mogą coś zdziałać, może wtedy rzeczywiście nastąpi rozliczenie wszystkich, w tym Miasta.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 16:18Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Tacy mądrzy jak ja istnieją w społeczeństwie. I tacy inni jak ty też istnieją. Szkoda tylko, że tych innych jest tak wielu.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 15:41Źródło komentarza: Czy bociany w Krasnymstawie mają mniej pracy? Demografia 2025Autor komentarza: superTreść komentarza: Uhonorować tfurcę najsłynniejszej dziury w Polsce!Data dodania komentarza: 20.01.2026, 15:32Źródło komentarza: Rusza nabór kandydatów do tytułu Chełmianina Roku 2025
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama