Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Uważajmy na drogach!

Zderzenie busa z ciężarówką w Korolówce. Kierowca trafił do szpitala

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na drodze w Korolówce, gdy kierowca busa marki Renault uderzył w jadącą przed nim ciężarówkę daf. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, choć sprawca kolizji – 54-letni mężczyzna – został zabrany karetką do szpitala.
Zderzenie busa z ciężarówką w Korolówce. Kierowca trafił do szpitala

Źródło: Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie

Do zdarzenia doszło we wtorek (9 września). Jak wstępnie ustalono, kierowca busa nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim pojazdu i uderzył w tył ciężarówki. Prawdopodobnie mężczyzna zagapił się i nie zdążył wyhamować.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, ponieważ 54-latek, który prowadził busa, uskarżał się na złe samopoczucie. Po udzieleniu pierwszej pomocy został przewieziony karetką do szpitala. Na szczęście jego życiu nic nie zagraża.

Ciężarówką kierował 57-letni mężczyzna. Nie odniósł żadnych obrażeń.

Sprawca kolizji został pouczony przez policję. 

Apel do kierowców

Policja przypomina, że zachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu oraz pełna koncentracja za kierownicą to podstawowe zasady, które mogą uchronić przed podobnymi sytuacjami. 

– Chwila nieuwagi wystarczy, aby doszło do groźnego zdarzenia. Prosimy kierowców o rozwagę i ostrożność na drogach – apeluje podinspektor Bożena Szymańska z włodawskiej policji.

Czytaj tez:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama