W środku znajdowały się dokumenty oraz gotówka – ponad 100 złotych. Policjanci przyjęli zgubę, a następnie ustalili jej właścicielkę. Kobieta już odebrała swoje rzeczy i nie kryła wdzięczności wobec uczciwego znalazcy.
– Na pewno pochwalić należy tutaj znalazcę, dzięki uczciwości którego zgubione rzeczy wróciły do swojej właścicielki – podkreśla podkomisarz Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka włodawskiej policji.
Policja przypomina, że każda znaleziona rzecz, której nie jesteśmy właścicielem, powinna zostać zwrócona. W przeciwnym razie może to zostać zakwalifikowane jako przywłaszczenie, za które grozi odpowiedzialność karna.
Warto więc – tak jak w tym przypadku – zrobić to, co słuszne.
Czytaj też:










![Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA] Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-czterech-aut-w-krasnymstawie-5-osob-trafilo-do-szpitali-1769452723.jpg)


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [25-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-18-1-2026-1769332277.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze